Začelo se je obdobje dvoranskih tekem.
Sezono smo otvorili v nedeljo, 16. 11., v Ajdovščini, kjer je v organizaciji LK Budanje, potekal 7. memorial Marka Nardina.
Vzdušje je bilo prijetno in prav lepo je bilo po dolgem času srečat “dvoranske” lokostrelce.
Tekme se je udeležilo 27 minsovcev. Domov smo odnesli kar 17 medalj.
- mesto:
Laura Duša
Erika Volk Rupar
Timotej Obreza Škerjanec
- mesto:
Sofija Ribič
Matevž Malc
Luka Hebar
Klara Miklavčič
Amanda Koprivc Prosen
Špela Rupar
Jana Milharčič
Robert Milharčič
- mesto:
Andrej Milharčič
Tinkara Aralica Božič
Braco Gugunović
Renata Duša
Simon Aralica
Bojan Manenica
Čestitke!