25 in 26.oktobra so se trije naši člani udeležili na Slovaškem mednaroddne tekme dvorana 18m z izločitvenimi dvoboji v Hlohovcu. V konkurenci so tekmovali M/Ž ne glede na starost. Najbolje se je odrezal Timotel Obreza Škerjan s SL. Dvoboje je zajključil v malem finalu kjer je zasedel odlično 4. mesto med 50 tekmovalci. V isti konkurenci je LukaHeber zasedel dobro 17. mesto. Barbara Obreza pa je med 76 tekmovalci zasedla 72mesto.
Čestitamo.