19.6.2022 PTL Prestranek

posted in: Objave 2022 | 0

V nedeljo, 19.6.2022, smo v LK MINS Postojna organizirali domačo 3D tekmo, ki šteje za pokal tradicionalnih lokov (PTL). Potekala na klubski 3D progi v bližini gradu Prestranek. Ta je bila za ta namen nekoliko podaljšana in preurejena. Obisk je bil pričakovano velik, tekmovalo je 121 lokostrelcev vseh starosti. Od tega je bilo 31 naših članov. Zelo veseli smo, da se nam je ponovno lahko pridružilo tudi veliko število prijateljev iz italijanskih in hrvaških lokostrelskih klubov. Po tekmi so se udeleženci lahko spočili in nekaj dobrega pojedli ter v sproščenem vzdušju počakali na podelitev rezultatov.  Naši lokostrelci so skoraj v vseh kategorijah stopili vsaj na eno od stopničk. Skupno so pristreljali 17 medalj.

-Matevž Araica Božič 2. mesto (mladi/dolgi lok)

-Vanda Natlačen 3. mesto (ženske/dolgi lok)

-Daša Zorman 2. mesto (mlade/goli lok)

-Tinkara Aralica Božič 3. mesto (mlade/goli lok)

-Andrej Natlačen 2. mesto (moški/goli lok)

-Barbara Obreza 2. mesto (ženske/goli lok)

-Irenej Gugunović 1. mesto (liliput/instinktivni lok)

-Zoja Pavlovič 1. mesto (liliputke/instinktivni lok)

-Hana Ogrizek 2. mesto (liliputke/instinktivni lok)

-Zarja Zorman 3. mesto (liliputke/instinktivni lok)

-Tilen Simčič Brus 1. mesto (mladi/instinktivni lok)

-Črt Likon Lapajne 2. mesto (mladi/instinktivni lok)

-Žiga Klanjšek 3. mesto (mladi/instinktivni lok)

-Klara Miklavčič 1. mesto (mlade/instinktivni lok)

-Nina Simčič Brus 2. mesto (mlade/instinktivni lok)

-Teja Mrše 3. mesto (mlade/instinktivni lok)

-Timotej Obreza Škerjanec 1. mesto (moški/instinktivni lok)

 

Čestitke vsem tekmovalcem ter zahvala vsem prostovoljcem, ki so omogočili ta lep lokostrelski dan.