01.02.2020 Lokostrelsko šolsko dvoransko tekmovanje – Rakek

posted in: Objave 2020 | 0

V soboto se je odvilo Lokostrelsko dvoransko področno tekmovanje osnovnih in srednjih šol na Rakeku. Iz našega kluba in okoliških šol se je kar nekaj tekmovalcev udeležilo tega tekmovanja.

Iz OŠ Miroslava Vilharja sta prvo mesto osvojila: Nina Simčič Brus Učenke 1-3 razred GL, Timotej Obreza Škerjanec učenci 4-6 razred UL. Tretje mesto je šlo v roke Tomaža Devetaka učenci 1-3 razred GL in Matevža Aralice Božiča učenci 4-6 razred GL. V kategoriji učenci 4-6 razred UL je peto mesto osvojil Žan Pangerc, Maks Čehovin pa je bil šesti. Tilen Simčič Brus pa je med učenci 4-6 razred GL osvojil peto mesto. OŠ Miroslava Vilharja je tudi osvojila prvo mesto med ekipami OŠ.

Za OŠ Antona Globočnika je tekmoval Nik Stančič, ki je med učenci 7-9 razred SL zasedel drugo mesto.

Za OŠ Prestranek je Matic Košuta učenci 4-6 razred GL zasedel deveto mesto.