18.1.2020 3D Indoor Prestranek

posted in: Objave 2020 | 0

V soboto 18.1.2020 se je v Prestranku odvila 3D Indoor tekma v organizaciji LK MINS. Tekmovanja se je udeležilo 76 tekmovalcev od tega je bilo 23 naših članov. V kategoriji IL liliput je Nina Simčič Brus zasedla drugo mesto, Matic Košuta je bil prvi v kategoriji IL mladi, v isti kategoriji je zasedel drugo mesto Tilen Simčič Brus. Irena Šantelj DL ženske je zasedla tretje mesto, ravno tako je bila Maruša Gajić tretja v kategoriji IL ženske, v isti kategoriji pa je Špela Dolinar bila peta. Andrej Natlačen je med moškimi DL zasedel prvo mesto, Stane Natlačen je bil dvanajsti, Tomaž Natlačen šestnajsti in Edo Mekina enaindvajseti. V kategoriji IL moški je Viljem Vodopivec zasedel peto mesto, Simon Aralica deveto, Domen Košuta dvanajsto in Anton Brus štirinajsto mesto. Matevž Aralica Božič je slavil med mladimi DL, Barbara Obreza pa med ženskami GL, v isti kategoriji pa je Sabrina Poropat zasedla četrto mesto. V kategorji GL moški je bil Vlado Šivec deseti, Marko Devetak trinajsti, Miran Kaluža poa štirinajsti. Tomaž Devetak je slavil v kategoriji liliput GL, Timotej Obreza Škerjanec pa med mladimi GL, v isti kategoriji je Vitan Golubovič Blaško zasedel drugo mesto.