11.01.2020 Dvoranski pokal – Ilirska Bistrica

posted in: Objave 2020 | 0

V Ilirski Bistrici se je odvila četrta tekma za Slovenski dvoranski pokal. Tekmovanja se je udeležilo devetnajst naših članov. Zlato medaljo so si priborili: Vanda Natlačen Članice DL, Nik Stančič dečki SL, Nina Simčič Brus mlajše deklice IL, Timotej Obreza Škerjanec mlajši dečki UL, Matevž Aralica Božič Mlajši dečki UL. Srebrni so bili: Rok Bizjak člani UL in Matic Košutal mlajši dečki IL. Bronasti pa: Domen Košuta  člani IL,  Matic jager mladinci UL in Tilen Simčič Brus mlajši dečki IL. Četrto mesto so si pristreljali: Andrej Natlačen člani GL, Simon Aralica člani IL, Stane Natlačen veterani UL, Tinkara Kogej Kardinar deklice UL. Barbara Obreza članice GL je zasedla peto mesto, Nik Bizjak člani UL dvanajsto, Marko devetak člani goli lok enaindvajseto, Žan Pangerc mlajši dečki UL peto, Tomaž Devetak mlajši dečki GL pa osmo.