30.11.2019 Tekma za dvoranski pokal – Postojna

posted in: Objave 2019 | 0

V soboto 30.11.2019 je naš klub organiziral tekmo za dvorankski pokal. Vseh prijavljenih tekmovalcev je bilo 255, naših članov pa je bilo 23. Prvo mesto so si pristreljali Vanda Natlačen med članicami DL, Timotej Obreza Škerjanec v kategorijah dečki UL in GL ter mlajši dečki UL. Nik stančič med dečki SL, Nina Simčič Brus med mlajšimi deklicami IL, Matic Košuta med mlajšimi dečki IL in Matevž Aralica Božič med mlajšimi dečki DL. Matevž je osvojil drugo mesto tudi med mlajšimi dečki GL, drugo mesto so osvojkili še Tilen Simčič Brus med mlajšimi dečki IL in Alja Kodele med mlajšimi deklicami IL. Simon Aralica je bil med člani IL četrti, ravno tako je četro mesto osvojil Matic Jager. Barbara Obreza je bila med članicami GL šesta, Rok Bizjak je med člani UL zasedel šesto mesto, Andrej Natlačen je bil med člani GL sedmi, Matej Grad je bil sedemnajsti, Marko Devetak pa enaindvajseti. Stane Natlačen se je med veterani UL zavihtel na peto mesto, Miran Kaluža je med veterani Gl zasedel deseto mesto, Vlado Šivec je bil enajsti, Edo Mekina pa štirinajsti. Primož Mekina je bil med kadeti SL peti.

Zahvaljujemo se vsem članom, ki so pomagali pri organizaciji, izvedbi in pospravljanju po tekmi.