09.11.2019 Dvoranski pokal Ajdovščina

posted in: Objave 2019 | 0

V soboto 09.11.19 je bilo v Ajdovščini prvo tekmovanje za SLP dvorana za sezono 2019/20. Na odlični organizaciji Budanjskih lokostrelcev so tekmovali tudi naši člani od najnižje do najvišje kategorije in dosegli odlične rezultate. Med člani-cami je Andrej Natlačen GL zasedel 2.mesto Matej Grad pa 6.mesto, Rok Bizjak UL 3. mesto in Barbara Obreza 4.mesto.

Med vetrani-kami je 3.mesto zasedel Stane Natlačen UL, z GL je Edo Mekina zasedel 9.mesto, Irena Šantelj DL pa je zmagala. Kadet Primož Mekina je z SL zasedel 5.mesto. Med dečki je z SL Nik Stančič zmagal prav tako je zmagal na prvi tekmi med dečki UL tudi Timotej Obreza Škerjanec. Timotej je zmagal tudi v svoji nosilni skupini mlajši dečki UL. Po prvi tekmi za pokal je naš klub trenutno na 5.mestu.