31.10.2019 PTL Šujica

posted in: Objave 2019 | 0

V četrtek 31.10. sed je v Šujici odvila 15. tekma za PTL pokal. Tekmovanja se je udeležilo štirinajst naših članov. Andrej Natlačen je med moškimi dolgi lok zasedel drugo mesto, Stane Natlečen pa je bil triindvajseti. Barbara Obreza je med ženskami goli lok zasedla prvo mesto, Sabrina Poropat je bila šesta, Marko devetak pa je bil med moškimi goli lok deseti. Viljem Vodopivec je med moškimi IL zasedel osmo mesto, Igor Gajić je bil dvanajsti, Simon Aralica šestnajsti, Anton Brus pa dvaindvajseti. Timotej Obreza Škerjanec je med mladimi GL zasedel četrto mesto, Matic Košuta je bil med mladimi IL tretji, Tomaž Devetak je med liliput GL zasedel drugo mesto. Tilen Simčič Brus je med liluput moškimi IL zasedel prvo mesto, Nina Simčič Brus pa je bila ravno tako prva med liliput ženske IL.