26.10.2019 PTL Budanje

posted in: Objave 2019 | 0

V soboto 26.10. se je v Budanjah odvila 14. tekma za PTL pokal. Tekmovanja se je udeležilo 16 naših članov in članic. Matevž Aralica Božič je bil med liliput DL prvi, ravno tako so zasedli prva mesta Andrej Natlačen med moškimi DL, Tilen Simčič Brus med liliput IL, Matic Košuta mladi IL, Timotej Obreza Škerjanec mladi GL. Drugi so bili Nina Simčič Brus liliput IL, Viljem Vodopivec moški IL in Tomaž Devetak iliput GL. Tretje mesto pa je zasedla Tinkara Aralica Božič med liliput GL. Stane Natlačen je bil trinajsti, Tomaž Natlačen pa štirinajsti med moškimi DL. Alja Kodele je zasedla šesto mesto med mladimi IL, Domen Košuta je bil enajsti, Simon Artalica pa dvanajsti med moškimi IL. Barbara obreza je v kategoriji GL zasedla štirinajsto mesto, Sabrina Poropat pa šestnajsto.