23.6.2019 PTL Rakov Škocjan

posted in: Objave 2019 | 0

V nedeljo 23.6. se je v Rakovem Škocjanu odvila 9. tekma za ptl pokal, katero je organiziral MINS. Tekmovanja se je udeležilo 121 tekmovalcev iz Slovenije, Hrvaške in Italije. Iz našega kluba je bilo 23 tekmovalcev in tekmovalk. V kategoriji intektivni lok liliput je slavil Tilen Simčič Brus, drugo mesto pa je osvojila Nina Simčič Brus. Matic Košuta je zasedel prvo mesto v kategoriji instiktivni lok mladi. Vanda Natlačen je bila med ženskami dolgi lok četrta. Sonja Kocjančič je bila tudi četrta med ženskami instiktivni lok, Maruša Gajić pa osma. Andrej Natlačen je premagl konkurenco med moškimi dolgi lok, Tomaž Natlačen je bil  isti kategoriji enajsti, Stane Natlačen pa triindvajseti. Igor Gajić je med moškimi instiktivni lok zasedel tretje mesto, Viljem Vodopivec je bil peti, Simon Aralica dvanajsti, Anton Brus štirinajsti in Domen Košuta petnajsti. Matevž Aralica Božič je zasedel prvo mesto med liliput dolgi lok, Stian Hreščak pa je bil prvi med mladimi dolgi lok. Tomaž Devetak je zasedel prvo mesto med liliput goli lok, Tinkara Aralica božič pa je bil druga. Timotej Obreza Škerjanec je bil prvi med mladimi goli lok, Nejc Obreza pa je bil v isti kategoriji šesti. V kategoriji goli lok je Barbara Obreza zasedla deveto mesto, Sabrina Poropat dvanajsto, Eneja Božič pa petnajsto. 

Zahvalili bi se tudi vsem, ki so pomagali pri organizaciji tekmovanja, saj so opravili odlično delo.