09.06.2019 PTL Ligojna

posted in: Objave 2019 | 0

V nedeljo se je odvila osma tekm za PTL pokal. Tekmovanja se je udeležilo sedemnajst naših članov.

Med moškimi goli lok je bil Andrej Natlačen sedmi, Stane Natlačen pa enaindvajseti. Vanda Natlačen je med ženskami dolgi lok zasedla drugo mesto, Vita Kontič pa tretje. Stian Hreščak je bil med mladimi dolgi lok prvi, Matev Aralica Božič pa je med liliput dolgi lok zasedel drugo mesto. Med moškimi instiktivni lok je bil Viljem Vodopivec prvi, Domen Košut četrti, Anton Brus deveti in Simon Aralica deseti. Matic Košuta je med mladimi instiktivni lok zasedel prvo mesto, Nina Simčič Brus pa je bila prva med liliput instiktivni lok, Tilen Simčič Brus pa je v isti kategoriji zasedel drugo mesto. Barbara Obreza je bila z golim lokom sedma, Sabina Poropat pa deveta. Timotej Obreza Škerjanec je med mladimi goli lok zasedel prvo mesto, ravno tako je bila prva tudi Tinkara Aralica Božič med liliput goli lok.