26.05.2019 Slovenski tarčni pokal – Ankaran

posted in: Objave 2019 | 0

V nedeljo 26.05. se je v Ankaranu odvila tekma za Slovenski tarčni pokal. Tekmovanja se je udeležilo devet naših članov in članic. V kvalifikacijah je Iva Rusjan med članicami UL zasedla prvo mesto, Matej Grad je bil tretji med člani GL. Stane Natlačen je bil četrti med veterani UL. Nik Bizjak je med mladinci UL zasedel drugo mesto, Matic Jager pa peto med kadeti UL. Primož Mekina je bil šesti med kadeti SL. Med deklicami UL je Tinkara Kogej Kardinar zasedla sedmo mesto. Timotej Obreza Škerjanec je med dečki UL zasedel drugo mesto, Stian Hreščak pa je bil tretji.

Po eliminacijah je v absolutni konkurenci UL Nik Bizjak zasedel osmo mesto, Iva Rusjan pa je bila deveta, v kadetski in veteranski konkurenci z UL si je Matic Jager pristreljal osmo mesto Stane Natlačen pa deveto. V isti kategoriji z SL je bil Mekina Primož sedmi. V kategoriji do 14 let je bila Tinkara Kogej Kardinar deveta. Timotej Obreza Škerjanec si je v kategoriji do 12 let pristreljal zlato medaljo, Stian Hreščak pa je bil peti. V absolutni konkurenci z GL je bil Matej Grad tretji.