19.05.2019 PTL – Želše

posted in: Objave 2019 | 0

V nedeljo 19.5. se je v Želšah odvila sedma tekma za PTL pokal. Tekmovanja se je udeležilo petnajst naših članov in članic. Nina Simčič Brus je zasedla prvo mesto med liliput IL, v isti kategoriji pa je bil Tilen Simčič Brus tretji. Matic Košuta je med mladimi IL zasedel drugo mesto. V kategoriji moški DL je bil Andrej Natlačen drugi, Stane Natlačen osemnajsti, Edo Mekina pa dvaindvajseti. Viljem Vodopivec je med moškimi IL zasedel peto mesto, Janez Škrbec je bil osmi, Domen Košuta deseti, Anton Brus pa osemnajsti. V kategoriji mladi DL je Stian Hreščak zasedel prvo mesto, Timotej Obreza Škerjanec pa je bil med mladimi goli lok prvi. Barbara Obreza je v kategoriji goli lok zasedla deveto mesto, Sabrina Poropat pa štirinajsto. Primož Mekina je med gosti zasedel tretje mesto.