11.05.2019 70/50m krog + OK – Maribor

posted in: Objave 2019 | 0

V soboto 11.05.2019 se je v Mariboru odvila tekma za Slovenski tarčni pokal in študentko državno prvenstvo. Tekmovanja se je udeležilo šest naših članov z ukrivljenim lokom in eden z sestavljenim lokom. V kvalifikacijah sta prvo mesto zasedla Nik Bizjak med mladinci in Matic Jager med kadeti, drugo mesto so zasedli Iva Rusjan med članicami, Stane Natlačen med veterani in Timotej Obreza Škerjanec med mlajšimi dečki, Stian Hreščak pa je bil tretji med mlajšimi dečki. Primož Mekina je zasedel šesto mesto med kadeti sestavljeni lok.

V eliminacijah se je najbolje odrezal Matic Jager saj si je v kadetski in veteranski konkurenci pristreljal zlato medaljo, v isti kategoriji pa je Stane Natlačen zasedel deveto mesto. V absolutni članski konkurenci je bil Nik Bizjak četrti, Iva Rusjan pa deveta. V kadetski in veteranski konkurenci si je Primož Mekin pristreljal deveto mesto. V konkurenci do 12 let UL je bil Stian Hreščak četrti, Timotej Obreza Škerjanec pa peti.