06.04.2019 4. tekma za PTL – Kamniška Bistrica

posted in: Objave 2019 | 0

V soboto 06.04.2019 se je v Kamniški Bistrici odvila 4. tekma za PTL pokal. Tekmovanja se je udeležilo 18 naših članov. Andrej Natlačen je med člani dolgi lok zasedel peto mesto, Stane Natlačen pa je bil deseti. Med članicami IL je Maruša Gajić zasedla četrto mesto. Viljem Vodopivec je bil med člani IL tretji, Domen Košuta štiriindrideseti, Simon Aralica petintrideseti in Igor Gajić enainštirideseti. Stian Hreščak je med mladimi dolgi lok zasedel tretje mesto, Matic Košuta pa je bil med mladimi IL drugi. Timotej Obreza Škerjanec je bil prvi med mladimi goli lok. Nina Simčič Brus je med liliput IL zasedla drugo mesto, Tilen Simčič Brus pa je bil tretji. Tinkara Aralica Božič je bila druga med liliut goli lok, Matevž Aralica Božič pa prvi med liliput goli lok. Vlado Šivec je zasedel peto mesto z golim lokom, Barbara Obreza je bila štirinajsta, Sabrina Poropat pa šestnajsta. Med ekipami je slavila ekipa MINS-a v sestavi Andrej Natlačen, Stane Natlačen in Viljem Vodopivec.