23. 03. 2019 PTL Griže

posted in: Objave 2019 | 0

V soboto 23.3.2019 se je v Pongracu pri Izgošku odvila tretja tekma za PTL pokal. Tekmovanja se je udeležilo sedemnajst naših članov. Najbolje so se odrezali najmlajši člani. Matevž Aralica Božič je bil med liliput dolgi lok prvi, Stian Hreščak pa je bil prvi med mladimi dolgi lok. Tilen Simčič Brus je med liliput instiktivni lok zasedel prvo mesto, Gal Škrbec je bil drugi, Nina Simčič Brus pa tretja. Matic Košuta je pri mladih instiktivni lok zasedel drugo mesto, Nejc Obreza pa je bil četrti. Tinkara Aralica Božič je med liliput goli lok zasedla prvo mesto. Med člani dolgi lok je bil Andrej Natlačen šesti, Stane Natlačen pa sedemnajsti. Pri članih instiktivni lok se je najbolje odrezal Vili Vodopivec z drugim mestom, Matej Grad je bil šesti, Janez Škrbec deseti, Domen Košuta devetnajsti, Simon Aralica dvaindvajseti in Igor Gajić triindvajseti. Med člani in članicami goli lok je Sabrina Pusovrh zasedla štirinajsto mesto.