10. 03. 2019 2. tekma PTL – Globoko

posted in: Objave 2019 | 0

V nedeljo 10. 3. 2019 se je v Globokem na Gorenjskem odvila 2. tekma za Pokal tradicionalni lokov. Tekmovanja se je udeležilo 18. naši članov in članic. Najbolje so se odrezali najmlajši. Gal Škrbec je med dečki liliput instiktivni lok zasedel prvo mesto, Tilen Simčič Brus je bil drugi, Maks Čehovin pa tretji. Nina simčič Brus je med dklicami liliput zasedla prvo mesto. Matic Košuta je bil med dečki instiktivni lok do 15 let drugi, Alja Kodele pa je med deklicami instiktivni lok do 15. let zasedla drugo mesto. Andrej Natlačen je med moškimi dolgi lok zasedel četrto mesto, Stanee natlačen pa je bil osemmnajsti. Med članicami dolgi lok je Vanda Natlačen zasedla četrto mesto. Med člani instiktivni lok je Vili Vodopivec zasedel tretje mesto, Matej Grad je bil šesti, Janez Škrbec enajsti, Anton Brus devetnajsti, Domen Košuta pa štiriindvaajseti. Pri dečkih goli lok do 15 let je Timotej Obreza Škerjanec zasedel prvo mesto, Nejc Obreza pa je bil tretji. Med članicami goli lok je Barbara Obreza zasedla drugo mesto, Sabrina Poropat pa je bila tretja.