16.12.2018 Dvoranska tekma – Kamnik

posted in: Objave 2018 | 0

V soboto 16. 12. 2018 se je v kamniku odvila četrta tekma za Slovenski dvoranski pokal. Tekmovanja se je udeležilo 22. naših članic in članov ter kar nekaj jih je domov odneslo žlahtno kovino. Med članicami UL je Iva Rusjan zasedla drugo mesto, Barba ra Obreza pa je bila z GL sedma. Vanda Natlačen si je med članicami DL pokorila vso konkurenco in zasedla prvo mesto. Med člani GL je Andrej Natlačen zasedel peto mesto, Matej Grad je bil z IL drugi, Janez Škrbec pa četrti. Matej Grad je zmagal tudi med člani DL. Stane Natlačen je v veteranski konkurenci z UL zasedel tretje mesto, v veteranski konkurenci z GL je Miran Kaluža ravnotako zasedel tretje mesto, Vlado Šivec je bil peti, Edo Mekina pa šesti. Nik Bizjak je med mladinci UL zasedel peto mesto, Matic Jager pa je bil v kadetski konkurenci z UL prvi, v isti kategoriji je Aljaž Kaluža zasedel šesto mesto. Med kadeti sestavljeni lok je bil Primož Mekina sedmi. Tinkara Kogej Kardinar je  med deklicami UL zasedla tretje mesto, Matic Kontelj pa je bil med dečki UL šesti. Nik Stančič je med dečki SL zasedel drugo mesto. Timotej Obreza Škerjanec je med mlajšimi dečki UL zasedel drugo mesto, Stian Hreščak je bil peti, Maks Čehovin pa deveti. Matevž Aralica Božič je med mlajšimi dečki GL zasedel sedmo mesto, TTilen Simčič Brus pa je bil enajsti.