1.12.2018 Dvoranska tekma – Postojna

posted in: Objave 2018 | 0

V soboto 1.12. se je v Postojni odvila tretja tekma za Slovenski dvoranski pokal. Tekmovanja se je udeležilo rekordnih 251 tekmovalcev iz Slovenije, Hrvaške in Italije. Iz našega kluba pa se je tekmovanja udeležilo šestindvajset tekmovalcev in devet od njih je domov odneslo žlahtno kovino. Dobitniki medalj so bili: Vanda Natlačen 1. mesto (članice dolgi lok), Iva Rusjan 2. mesto (članice ukrivljeni lok), Matej Grad 1. mesto (člani dolgi lok), Matej Grad 2. mesto (člani instiktivni lok), Stane Natlačen 3. mesto (veterani ukrivljeni lok), Miran Kaluža 3. mesto (veterani goli lok), Matic Jager 3. mesto (kadeti ukrivljeni lok), Nik Stančič 3. mesto (dečki sestavljeni lok), Kodele Alja 3. mesto (mlajše deklice goli lok), Timotej Obreza Škerjanec 1. mesto (mlajši dečki ukrivljeni lok). Ostali tekmovalci so zasedli sledeča mesta: Barbara Obreza 6.mesto (članice goli lok), Andrej Natlačen 7. mesto (člani goli lok), Janez Škrbec 4. mesto (člani instiktivni lok), Edi Mekina 6. mesto (veterani goli lok), Nik Bizjak 7. mesto (mladinci ukrivljeni lok), Aljaž Kaluža 5. mesto (Kadeti ukrivljeni lok), Primož Mekina 7. mesto (kadeti sestavljeni lok), Tinkara Kogej Kardinar 4. mesto (deklice ukrivljeni lok), Matic Kontelj 4. mesto (dečki ukrivljeni lok), Vitan Golubovič Blaško 6.mesto (dečki goli lok), Lina Kodele 8. mesto (mlaje deklice ukrivljeni lok), Stian Hreščak 7. mesto (mlajši dečki ukrivljeni lok), Matic Košuta 9. mesto (mlajši dečki ukrivljeni lok), Matevž Aralica Božič 4. mesto (mlajši dečki goli lok), Maks Čehovin 9. mesto (mlajši dečki goli lok), Tilen Simčič Brus 12. mesto (mlajši dečki goli lok), Nejc Obreza 13. mesto (mlajši dečki goli lok).

Čestitamo vsem tekmovalcem!

Hkrati se zahvaljujemo vsem članom in staršem otrok, ki so kakorkoli pomagali pri organizaciji tekmovanja saj nam brez njih ne bi uspelo organizirati takšnega tekmovanja.

Slike