17.11.2018 Dvorana 18m – Ajdovščina

posted in: Objave 2018 | 0

V soboto 17.11. se je v Ajdovščini odvila druga tekma za Slovenski dvoranski pokal. Tekmovanja se je udeležilo štirinajst naših članov. Iva Rusjan je med članicami ukrivljeni lok zasedla drugo mesto, Barbara Obreza pa je bila med članicami goli lok osma. V kategoriji goli lok člani je bil Andrej Natlačen osmi. Med člani instiktivni lok je Janez Škrbec zasedel prvo mesto in hkrati tudi ustrelil državni rekord, v isti kategoriji je bil Matej Grad tretji, Igor Gajič pa četrti. Matej Grad je tekmoval tudi z dolgim lokom in zasedel deveto mesto. Stane Natlačen je med veterani ukrivljeni lok zasedel drugo mesto, med veterani goli lok pa je bil Miran Kaluža tretji, Edo Mekina pa četrti. Med kadeti ukrivljeni lok je Aljaž Kaluža zasedel četrto mesto, Primož Mekina pa je bil z sestavljenim lokom sedmi. Med deklicami ukrivljeni lok je Tinkara Kogej Kardinar zasedla tretje mesto. Timotej Obreza Škerjanec pa je bil med mlašimi dečki ukrivljeni lok drugi, Stian Hreščak pa sedmi.