10.11.2018 PTL – Begunje na Gorenjskem

posted in: Objave 2018 | 0

V soboto 10.11. se je v Begunjah na Gorenjskem odvila zadnja tekma za Pokal tradicionalnih lokov. Tekmovanja se je udeležilo 15 naših članov. Matevž Aralica Božič je med liliput dolgi lok zasedel drugo mesto, Stian Hreščak pa je bil tretji. Maks Čehovin je med liliput instiktivni lok z veliko prednostjo premagal konkurenco, Nejc Obreza je bil drugi. Tilen Simčič Brus tretji in Gal Škrbec četrti. Alja Kodele je med madimi instiktivni lok zasedla prvo mesto. Ravno tako je bil prvi Timotej Obreza Škerjaneced madimi goli lok, Aleks Škrbec je bil osmi in Matic Košuta deseti. Med člani dolgi lok je Matej Grad zasedel prvo mesto, Stane Natlačen pa je bil štirinajsti. Medčlani instiktivni lok je Janez Škrbec zasedel deveto mesto, Vladimir Dobovšek pa je bil štiriindvajseti.Barbara Obreza je med članicami goli lok zasedla prvo mesto.