31.10.2018 PTL – Šujica

posted in: Objave 2018 | 0

V sredo 31.10. se je v Šujici odvila predzadnja tekma za PTL pokal. Tekmovanja se je udeležilo šestnajst naših članov. Med deklicami liliput IL je slavila Dana Dolen Rijavec, med dečki goli lok liliput pa Matic Košuta. Matevž Aralica Božič je med liliput dolgi lok zasedel drugo mesto, Stian Hreščak pa je bil tretji. Med mladimi deklicami goli lok je Hana Valenčič zasedla drugo mesto, Alja Kodele pa je bila četrta. Timotej Obreza Škerjanec je med mladimi goli lok zasedel četrto mesto, Aleks Škrbec pa je bil dvanajsti. Maruša Gajić je bila med ženskami IL četrta, Sonja Kocjančič pa peta. Barbara Obreza se je med ženskami goli lok zavihtela na tretje mesto. Med moškimi IL je bil Janez Škrbec enajsti, Igor Gajić pa triindvajseti. Andrej Natlačen je slavil med moškimi DL, Stane Natlačen je bil sedemindvajseti, Matej Grad pa enaintrideseti.