20.10.2018 PTL -Budanje

posted in: Objave 2018 | 0

V soboto 22.10 se je v Budanjah odvila 11. tekma za PTL pokal. Tekmovanja se je udeležilo dvajset naših članov. Med moškimi dolgi lok je bil Matej Grad drugi, Andrej Natlačen peti, Tomaž Natlačen deseti, Stane Natlačen dvajseti in Edo Mekina dvaintrideseti. Vanda Natlačen je med ženskami dolgi lok zasedla četrto mesto. Med moškimi instiktivni lok sta si Igor Gajić in Janez Škrbec delila trinajsto mesto, Sonja KOcjančič pa je med ženskami instiktivni lok zasedla sedmo mesto. Med mladinkami instikivni lok je bila Alja Kodele prva, Hana Valenčič pa je med mladinkami goli lok zasedla prvo mesto. Timotej Obreza Škerjanec je bil med mladimi goli lok drugi Aleks Škrbec pa osmi. Med liliput instiktivni lok je Maks Čehovin zasedel prvo mesto, Nejc Obreza je bil drugi, Gal Škrbec tretji, Matevž Aralica Božič četrti in Stian Hreščak šesti. Med moškimi goli lok je Vlado Šivec zasedel šesto mesto Barbara Obreza pa je bila med ženskami goli lok tretja. Med moškimi sestavljeni lok se je Primož Mekina uvrstil na drugo mesto.

2018-10-22 PTL Budanje