15.07.2018 Tarčni pokal Stožice

posted in: Objave 2018 | 0

V nedeljo 15.7. se je v Stožicah odvila tekma za Slovenski tarčni pokal. Tekmovanja se je udeležilo šest naših članov z ukrivljenim lokom. Po kvalifikacijah so prva mesta zasedli Stane Natlačen med veterani in Nik Bizjak med mladinci. Drugi so bili: Iva Rusjan med mladinkami, Matic Jager med mladinci in Timotej Obreza Škerjanec med mlajšimi dečki. Tretje mesto pa je zasedla Tinkara Kogej Kardinar.

Po eliminacijskem delu je v absolutni konkurenci članov in članic prvo mesto zasedel Nik Bizjak, Matic Jager je bil drugi, Iva Rusjan pa deveta. Med kadeti in veterani je Stane Natlačen zasedel sedmo mesto. V absolutni konkurenci do 12 let je Tinkara Kogej Kardinar zasedla tretje mesto, Timotej Obreza Škerjanec pa je bil peti.

2018-07-15 STP Stožice