01.07.2018 PTL Rakov Škocjan

posted in: Objave 2018 | 0

V nedeljo 1.7.2018 je bila v okolici hotela Rakov Škocjan peta tekma za Pokal tradicionalnih lokov. Tekmovanja se je udeležilo šestnajst naših članov. Odlično so se odrezali tudi najmlajši člani saj je Nejc Obreza v kategoriji Instiktivni lok liliput zasedel prvo mesto, Matevž Aralica Božič pa je bil tretji. Vanda Natlačen je v kategoriji dolgi lok ženske zasedla peto mesto, Marija Knafelc pa je bila sedma. Med ženskami instiktivni lok je bila Sonja Kocjančič četrta. Matej Grad je v napetem dvoboju z lokostrelci iz Avstrije v kategoriji dolgi lok moški zasedel prvo mesto samo zato ker je od drugouvrščenega ustrelil dva centra več,v isti kategoriji je il Andrej Natlačen sedmi, Tomaž Natlačen sedemnajsti, Stane Natlačen enaidvajseti in Edo Mekina devetindvajseti. Med moškimi instiktivni lok je Vladimir Dobovšek zasedel deveto mesto Igor Gajić pa je bil trinajsti, Anton Škerjanec pa petnajsti. Med mladimi goli lok je ponovno slavil Timotej Obreza Škerjanec, Nik Stančič pa je bil osmi. Med gosti z golim lokom je Barbara Obreza zasedla tretje mesto.

2018-07-01 PTL Rakov Škocjan