19.5.2018 3D Zaplana

posted in: Objave 2018 | 0

V soboto se je v Zaplani odvila tretja tekma za SLO 3D pokal. Tekmovanja se je udeležilo trinajst naših članov. Barbara Obreza je med članicami goli lok zasedla četrto mesto, Vanda Natlačen pa je bila med članicami dolgi lok prva. Matej Grad je bil med člani dolgi lok drugi, Andrej Natlačen pa tretji. Med veterani goli lok se je Vlado Šivec zavihtel na tretje mesto, v isti kategoriji je bil Miran Kaluža šesti, Edo Mekina pa sedmi. Stane Natlačen je med veterani dolgi lok zasedel sedmo mesto, Primož Mekina pa je bil med kadeti sestavljeni lok drugi. Aljaž kaluža je v kadetski konkurenci goli lok zasedel peto mesto. Timotej obreza Škerjanec je ponovno pokazal odlično formo saj se je med dečki goli lok ponovno zavihtel na prvo mesto, Nik Stančič je bil isti kategoriji peti, Vitan Golubovič Blaško pa sedmi.

V slovenskem 3D pokalu trenutno LK MINS zaseda prvo mesto.

2018-05-19 3D Zaplana