06.05.2018 3D Jadranski pokal – Šujica

posted in: Objave 2018 | 0

V nedeljo 6.5.2018 se je v Šujici odvila tekma za 3D Jadranski pokal. Tekmovanja se je udeležilo devet naših članov. V jadranskem pokalu v absolutni konkurenci je med članicami goli lok Barbara Obreza zasedla tretje mesto, Vita Kontić je bila med članicami dolgi lok prva, Vanda Natlačen pa druga. Med člani goli lok je Miran Kaluža zasedel trinajsto mesto, Matej Grad pa je bil med člani dolgi lok prvi, Andrej Natlačen pa deveti.

Na 3D tekmovanju pa je Barbara Obreza zasedla tretje mesto med članicami goli lok, Vita Kontić je bila prva med članicami dolgi lok, Miran Kaluža pa deseti med člani goli lok. Matej Grad je zasedel prvo mesto med člani dolgi lok, Andrej Natlačen pa je bil v isti kategoriji peti. Stan Natlačen je med veterani dolgi lok zasedel dvanajsto mesto. Aljaž Kaluža je med kadeti goli lok zasedel prvo mesto. Timotej Obreza Škerjanec si je podredil vdo konkurenco in je med dečki goli lok z visoko prednostjo 93 krogov zasedel prvo mesto, Nik Stančič pa je v isti kategoriji zasedel tretje mesto.