22.4.2018 Regijsko šolsko lokostrelsko tekmovanje

posted in: Objave 2018 | 0

V nedeljo 22.4.2018 se je v sončnem Anakranu odvilo zunanje regijsko šolsko tekmovanje. Tekmovanja se je udeležilo 25 naših članov in krožkarjev. Iz OŠ Miroslava Vilharja so zasedli naslednja mesta: Dana Dolenc Rijavec je bila četrta med učenkami 1-3 razred goli lok, Med učenci 1-3 razred goli lok je drugo mesto zasedel Matevž Aralica Božič, Jernej Stibilj je bil deseti, Maks Čehovin enajsti, Nejc Obreza dvanajsti, Andraž Bajc petnajsti in Tilen Simčič Brus devetnajsti. Ajda Stibilj je med učenkami 4-6 razred goli lok zasedla peto mesto, Maša Čebokli je bila šesta, Magali Viduka pa petnajsta. Timotej Obreza Škerjanec je med učenci 4-6 razred ukrivljeni lok zasedel prvo mesto, Aljaž Kaluža pa je bil med učenci ukrivljeni lok prvi. OŠ Miroslava Vilharja je v ekipnem delu med učenci 1-3 razred zasedla prvo mesto ekipo so sestavljali Maks Čehovin, Jernej Stibilj in Matevž Aralica Božič. Drugo mesto je zasedla ekipa učencev 4-6 razred v sestavi Ajda Stibilj, Maša Čebokli in Timotej Obreza Škerjanec. Iz OŠ Antona Globočnika se je tekmovanja udeležilo devet tekmovalcev in zasedli so naslednja mesta: Stian Hreščak je bil med učenci 1-3 razred goli lok šesti, Borut Konstantinovič sedmi, Gal Škrbec pa sedemnajsti. Med učenkami 4-6 razred ukrivljeni lok je Tinkara Kogej Kardinar zasedla prvo mesto, Nik Stančič pa je bil prvi med učenci 4-6 razred goli lok, v isti kategoriji je Vitan Golubovič Blaško zasedel četrto mesto, Jaka Lindič je bil štirinajsti, Adis Džaferovič pa šestnajsti. Haris Džaferovič je med učenci 7-9 razred goli lok zasedel enajsto mesto. Ekipa OŠ Antona Globočnika v sestavi Gal Škrbec, Stian Hreščak in Borut Konstantinovič je med učenci 1-3 razred goli lok zasedla tretje mesto. Med učenci 4-6 razred pa je ekipa v sestavi Tinkara Kogej Kardinar, Nik Stančič in Vitan Golubovič Blaško zasedla prvo mesto. Matic Košuta iz OŠ Prestranek je bil odličen tretji med učenci 1-3 razred goli lok. Iz OŠ Jožeta Krajca je Dejan Savič med učenci 7-9 razred ukrivljeni lok zasedel tretje mesto, Primož mekina pa je bil med učenci 7-9 razred sestavljeni lok četrti. Matic Jager je med dijaki ukrivljeni lok zasedel drugo mesto. Nala Jurca pa je v vavti vasi med dijakinjami ukrivljeni lok zasedla drugo mesto.

Čestitamo vsem.

2018-04-22 Zunanje regijsko Ankaran