21.04.2018 Slovenski tarčni pokal – Vavta vas

posted in: Objave 2018 | 0

V soboto 21.4.2018 se je v Vavti vasi odvila prva tekma za Slovenski tarčni pokal. Tekmovanja se je udeležilo sedem naših članov in članic z ukrivljenim lokom. Prva mesta so zasedli: Rok Bizjak med člani, hkrati pa je tudi presegel svoj državni rekord za en krog, Nala Jurca med mladinkami in Nik Bizjak med mladinci. Matic Jager je bil v kadetski konkurenci tretji, Aljaž Kaluža pa sedmi. Iva Rusjan je bila med mladinkami četrta. Med mlajšimi deklicami se je odlično odrezala tudi Tinkara Kogej Kardinar saj je zasedla drugo mesto. V dvobojih v absolutni konkurenci se je najbolje odrezal Rok Bizjak, saj je z odličnim streljanjem prišel do zlate medalje. Nik Bizjak je žal izpadel v četertfinalu po shoot off-u in na koncu zasedel peto mesto. Nala Jurca in Iva Rusjan sta izpadli v 1/8 finala in tako zasedli končno deveto mesto. V kadetski konkurenci si je srebrno medaljo pristreljal Matic Jager, Aljaž Kaluža pa je žal izpadel v četrtfinalu in na koncu zasedel sedmo mesto. Odlično streljanje je tudi prikazala Tinkara Kogej Kardinar saj si je pristreljala srebrno medaljo.

Čestitamo vsem.