17.03.2018 Šolsko dvoransko državno prvenstvo

posted in: Objave 2018 | 0

V soboto se je v Muti odvilo šolsko dvoransko državno prvenstvo. Iz Postojnske občine se je udeležilo temovanja 23 učencev, ki so člani LK MINS in obiskujejo krožek v organizaciji LK MINS, ter član LK MINS Matic Jager dijak SŠ SGLŠ Postojna. Najbolje se je odrezal Matic Jager, ki je med dijaki ukrivljeni lok zasedel prvo mesto. Iz OŠ Miroslava Vilharja sta bila druga Aljaž Kaluža (učenci 7-9 rared ukrivljeni lok) in Timotej Obreza Škerjanec (učenci 4-6 razred ukrivljeni lok). Med učenkami 1-3 razred goli lok je Dana Dolenc Rijavec zasedla četrto mesto. Med učenci 1-3 razred goli lok je bil Matevž Aralica Božič trinajsti, Nejc Obreza šestnajsti, Jernej Stibilj devetnajsti, Žan Hudej enaindvajseti in Tilen Simčič Brus štiriindvajseti. Maša Čebokli je med učenkami 4-6 razred goli lok zasedla četrto mesto, Ajda Stibilj je bila peta, Magali Vidua pa dvaindvajseta. Iz OŠ Antona Globočnika je med učenci 1-3 razred goli lok šesto mesto zasedel Borut Konstantinovič, Stian Hreščak je bil osmi, Gašper Jenček deveti, Gal Škrbec štirinajsti. Med učenkami 4-6 razred ukrivljeni lok se je na odlično tretje mesto zavihtela Tinkara Kogej Kardinar, z goli lokom pa je trinajsto mesto zasedla Hana Valenčič. Nik Stančič je med učenci 4-6 razred goli lok zasedel šesto mesto, Vitan Golubovič Blaško je bil osmi, Adis Džaferović trinajsti, Jaka Lindič pa osemnajsti. Haris Džaferovič pa je md učenci 7-9 razred goli lok zasedel dvanajsto mesto. Iz OŠ Prestranek je Matic Košuta med učenci 1-3 razred goli lok zasedel dvajseto mesto. Omeniti velja še našega člana Dejana Saviča iz OŠ Jožeta Krajca Rakek ki je med učenci 7-9 razred ukrivljeni lok zasedel tretje mesto.

Ekipno je OŠ MIroslava Vilharja zasedla tretje mesto.

Čestitamo vsem za odlično streljanje in osebne rekorde.

17.03.2018 Šolsko dvoransko DP - Muta