DP za mlajše kategorije in veterane in tekma za SLO dvoranski pokal

posted in: Objave 2018 | 0

V soboto 27.1.2017 se je v Škofji Loki odvilo državno prvenstvo za mlajše kategorije in veterane. Naši člani so ponovno posegli po odličnih rezultatih. Med veterani ukrivljeni lok je Stane Natlačen zasedel peto mesto, Miran Kaluža pa je bil z golim lokom sedmi. Nala Jurca je med mladinkami ukrivljeni lok zasedla drugo mesto, Iva Rusjan pa je bila tretja, Nik Bizjak pa je med mladinci ukrivljeni lok zasedel tretje mesto. Med kadeti ukrivljeni lok se je najbolje odrezal Jager Matic in tako postal kadetski državni prvak, v isti kategoriji je Aljaž Kaluža zasedel peto mesto, Dejan Savić pa je bil deseti. Primož Mekina je med kadeti sestavljeni lok zasedel drugo mesto. Med mlajšimi deklicami ukrivljeni lok je Tinkara Kogej Kardinar zasedla drugo mesto, Zala Jošt pa je bila šesta. Nik Stančič se je z golim lokom med mlajšimi dečki zavihtel na drugo mesto, Vitan Golubovič Blaško pa je bil deveti. Med mladinci je ekipa v sestavi Nik Bizjak, Aljaž Kaluža in Matic Jager zasedla drugo mesto, ravno tako pa je drugo mesto zasedla kadetska ekipa v sestavi Aljaž Kaluža, Matic Jager in Dejan Savić.

Poleg državnega prvenstva se je na isti dan odvila tudi tekma za slovenski dvoranski pokal. Poleg zgoraj omenjenih so se odlično uvrstili tudi člani. Na prva mesta so se uvrstili: Vanda Natlačen med članicami dolgi lok, Rok Bizjak  med člani ukrivljeni lok in Matej Grad med člani dolgi lok. Edi mekina pa je bil med veterani goli lok šesti.

2018-27-01 DP za mlajše kategorije in veterane