13.01.2018 Dvoranski pokal – Ilirska Bistrica

posted in: Objave 2018 | 0

V soboto 13.1.2018 se je v Ilirski Bistrici odvila 5. tekma za Slovenski dvoranski pokal. Tekmovanja se je udeležilo 21 naših članov in ponovno so posegli po odličnih rezultatih.Maruša Gajić je med članicami goli lok zasedla peto mesto, Natlačen Vanda je bila z dolgim lokom prva, Vita Kontič pa druga. Rok Bizjak je med člani ukrivljeni lok zasedel drugo mesto, Andrej Natlačen pa je bil z golim lokom med člani trinajsti. Stane Natlačen je z ukrivljenim lokom v veteranski konkurenci zasedel tretje mesto, z golim lokom pa je bil Vlado Šivec peti, Edo Mekina pa šesti. Med mladinkami ukrivljeni lok je Nala Jurca zasedla prvo mesto, Iva Rusjan pa je bila druga. Nik Bizjak je med mladinci ukrivljeni lok zasedel tretje mesto. Med kadeti z ukrivljenim lokom je Matic Jager zasedel drugo mesto, Aljaž Kaluža je bil dvanajsti, Dejan Savič pa trinajsti, Primož Mekina pa je z sestavljenim lokom zasedel drugo mesto. Jošt Erazem je bil med dečki goli lok četrti. Tinkara Kogej Kardinar se je med mlajšimi deklicami ukrivljeni lok zavihtela na tretje mesto, Zala Jošt pa je bila četrta. Timotej Obreza Škerjanec je med mlajšimi dečki ukrivljeni lok zasedel šesto mesto, Nik Stančič pa je bil z golim lokom prvi.

Čestitamo vsem!!!

2018-01-13 Dvorana Iilirska Bistrica