28.10.2017 – 9. tekma za PTL pokal – Šujica

posted in: Objave 2017 | 0

V soboto se je v Šujici odvila 9. tekma za PTL pokal. Tekma je bila izredno zanimiva, saj smo streljali na zombije, buče, netopirje, klovne, mumije in še kakšna zanimiva tarča bi se našla. Tekmovanja se je udeležilo 18 naših članov in nekateri so posegli tudi po višjih mestih. Med liliput instiktivni lok je bil Timotej Obreza Škerjanec tretji, Pia Černjač peta, Ajda Stibilj šesta, Gal Škrbec sedmi in Jernej Stibilj osmi. Pri mladih instiktivni lok je Vitan Golubovič Blaško zasedel četrto mesto, Nik Stančič je bil peti in Matic Kontelj sedmi. Med moškimi dolgi lok je bil Andrej Natlačen prvi, Matej Grad deveti, Janez Škrbec triintrideseti, Stane Natlačen sedemintrideseti in Robert Stibilj osemintrideseti. Sodnja Kocjančič je med ženskami instiktivni lok zasedla tretje mesto. Med moškimi instiktivni lok je bil Igor Gajić šesti, Vili Vodopivec pa deveti. Maruša Gajić je bila med ženskami goli lok prva.

2017-11-02 PTL - Šujica