21.10.2017 – PTL – Budanje

posted in: Objave 2017 | 0

V soboto 21.10.2017 se je v Budanjah odvila 8. tekma za PTL pokal. Tekmovanja se je udeležilo 23 naših članov in nekateri od njih so domov odnesli tudi medalje. Med moškimi dolgi lok je bil Andrej Natlačen drugi, Miloš Marc osmi, Edo Mekina štirinajsti, Vadimir Dobovšek dvaindvajseti, Janez Škrbec triindvajseti, Stane Natlačen triintridesetin in Jure Marc štiriintrideseti. Med ženskami dolgi lok je bila Vanda Natlačen druga. Med moškimi instiktivni lok je bil Vili Vodopivec peti, Igor Gajić sedmi in Tomaž Natlačen trinajsti. Pri ženskah instiktivni lok se je Sonja Kocjančič vzpela na tretje mesto. Med mladimi instiktivni lok je bil Vitan Golubovič Blaško prvi, Matic Kontelj tretji in Nik Stančič četrti. V kategoriji liliput instiktivni lok je bil Timotej Obreza Škerjanec tretji, Gal Škrbec četrti in Aleks Škrbec peti. Med deklicami instiktivni lok pa je bila Pia Černjač prva. Pri mladih sestavljeni lok se je Primož Mekina zavihtel na prvo mesto. Pri gostih moški goli lok je bil Vlado Šivec tretji, pri ženskah goli lok pa je bila Maruša Gajić prva Nika Smrdu pa druga.