3D SP Robinion 2. dan kvalifikacij

posted in: Objave 2017 | 0

Danes je potekal drugi dan kvalifikacij. Od naših članic sta se najbolje odrezali Vanda Natlačen, ki je skupno zasedla sedmo mesto in Vita Kontić, ki je bila štirinajsta. Nika Smrdu je bila sedemindvajseta, Maruša Rusjan je zasedla petindvajseto mesto, Matej Grad pa je bil osemintrideseti. Vanda Natlačen si je tudi priborila mesto v ekipi z Tino Gutman in Dolores Čekada. Skupaj so se povzpele na četrto mesto in se bodo v petek v osmini finala borile z ekipo Švedske. Jutri jih čakajo eliminacije, tako da držimo pesti za Vando in Vito ter tudi za ostale reprezentante, ki so se uvrstili naprej (Mojca Pavačič, Tina Gutman, Marjan Kocman in Kristijan Horvat). Vso srečo in VSE V ZLATO!!!

Čestitamo tudi ostalim, ki se niso uvrstili naprej vendar si vseeno zaslužijo čestitke za svoje streljanje in za zastopanje Slovenije na SP.