09.09.2017 – 3D državno prvenstvo – Snežnik

posted in: Objave 2017 | 0

V soboto 9.9.2017 se je pri gradu Snežnik odvilo 3D državno prvenstvo. Tekmovanja se je udeležilo 17 naših članov. Na tekmovanju so se najbolje odrezale naše članice. V absolutni kategoriji je med članicami goli lok drugo mesto zasedla Nika Smrdu, pri instiktivnem loku pa je bila Maruša Gajić tretja, Sonja Kocjančič pa četrta. Z odličnim streljanjem se je na prvo mesto med članicami dolgi lok zavihtela Vanda Natlačen in tako postala absolutna državna prvakinja, v isti kategoriji pa je bila Vita Kontić tretja. Urh Demšar je med člani sestavljeni lok zasedel osmo mesto, Janez Škrbec je bil med člani goli lok deseti, Vlado Šivec enajsti, Edo Mekina pa štirinajsti. Matej Grad je med člani dolgi lok zasedel šesto mesto, Andrej Natlačen petnajsto in Stane Natlačen je bil devetnajsti. Na državnem prvenstvu je bil med veterani Vlado Šivec prvi, Edo Mekina pa drugi. Stane Natlačen je med veterani dolgi lok zasedel deseto mesto. Primož Mekina je bil med kadeti sestavljeni lok četrti, Aljaž Kaluža pa je med dečki goli lok z veliko prednostjo ugnal vso konkurenco in postal državni prvak. Omeniti pa velja še, da je na odprtem državnem prvenstvu Miran Kaluža zasedel tretje mesto. Ekipa Janez Škrbec, Urh Demšar in Matej Grad pa se je na ekipnem državnem prvenstvu uvrstila na četrto mesto.

Čestitamo vsem za odlično borbo.

2017-09-09 3D DP Sneznik (avtor_ Skrbec)