24.6.2017 – Slovenski 3D pokal – Pogorelec

posted in: Objave 2017 | 0

V soboto 24.6. je bila v Pogorelcu pri Dolenjskih toplicah 4. tekma za Slovenski 3D pokal. Tekme se je udeležilo 15 MINS-ovcev in domov so prinesli kar nekaj medalj ter tudi nov rekord je padel. Med članicami goli lok je slavila Nika Smrdu, pri članicah instiktivni lok se je na stopničke z tretjim mestom zavihtela Maruša Gajić, Sonja Kocjančič pa je bila četrta. Med članicami dolgi lok je bila Vita Kontić druga, Vanda Natlačen pa tretja. Med člani sestavljeni lok je Urh Demšar zasedel deveto mesto. Pri članih instiktivni lok je bil Igor Gajić tretji, pri dolgem loku pa se je z drugim mestom najbolje odrezal Andrej Natlačen, Matej Grad je bil četrti, Jaka Rusjan pa deseti. Med veterani goli lok je bil Vlado Šivec drugi Edo Mekina pa peti, pri dolgem loku pa je Stane Natlačen zasedel desete mesto. Pri kadetih sestavljeni lok je bil Primož Mekina tretji. Odlično pa je ponovno streljal Aljaž Kaluža, ki je med dečki goli lok zasedel prvo mesto in za en krog popravil svoj prejšnji državni rekord.