21.5.2017 – PTL Turjak

posted in: Objave 2017 | 0

V nedeljo 21.5.2017 se je v Turjaku odvila tretja tekma Pokala tradicionalnih lokov. V lepem vremenu in prijetni progi se je tekme udeležilo enajst naših članov in ponovno smo posegli po odličnih rezultatih. Med moškimi dolgi lok je bil prvi letos nepramagljivi Matej Grad, ki pa si je našel konkurenco saj si je moral prvo mesto deliti z Goršič Karlijem (LK Taborska jama), v isti kategorji je bil Jaka Rusjan sedmi, Stane Natlačen dvaindvajseti in Janez Škrbec štiriindvajseti. Med člani instiktivni lok si je Igor Gajić pristreljal odlično tretje mesto. Med članicami dolgi lok je bila Vita Kontić tretja Vanda Natlačen pa tretja. Med članicami instiktivni lok je slavila Maruša Gajić Sodnja Kocjančič pa je bila druga. Tudi med mlajšimi smo imeli odlične rezultate. Med liliput instiktivni lok je bil petletni Gal Škrbec drugi, med mladimi instiktivni lok pa je bil z odličnim streljanjem Vitan Golubovič Blaško prvi. Vitan je skoraj dosegel popolni rezultat saj je streljal samo 8 pik pod popolnim rezultatom, je imel pa tudi hudo konkurenco saj si je moral prvo mesto deliti z Podbevšek Jakobom (DL Lucky art). Med gosti pa se je odlično odrezala Nika Smrdu saj si je pristreljala drugo mesto. Posebnost pa je v tem ker sta bila prvi in tretji tekmovalca z sestavljenim lokom in je bila samo dve piki za prvouvrščenim.

Čestitamo vsem za odlično streljanje.

2017-05-21 PTL Turjak (avtor_ Skrbec)