22.04.2017 – 2. tekma za 3D slovenski pokal – Ložnica

posted in: Objave 2017 | 0

V soboto 22.04.2017 se je v Ložnici odvila 2. tekma za Slovenski 3D pokal. Tekme se je udeležilo tudi 13 naših članov, kateri so ponovno posegli po visokih rezultatih. Med članicami goli lok si je Nika Smrdu pristreljala drugo mesto in je tudi dosegla normo za 3D SP v Franciji. Med članicami instikrivni lok je bila Maruša Rusjan tretja. Pri članicah dolgi lok je bila Vita Kontić prva, Vanda Natlačen pa druga, Vita je tudi dosegla normo za SP, Vanda pa jo je ponovno potrdila. Med člani instiktivni lok je bil Igor Gajić šesti, pri članih dolgi lok pa je Matej Grad z prvim mestom ponovno potrdil normo za SP, Andrej Natlačen je bil drugi, Jaka Rusjan pa enajsti. Med veterani goli lok je bil Vlado Šivec prvi, Edo Mekina pa šesti. Pri veteranih dolgi lok je bil Stane Natlačen sedmi, Miran Kaluža pa trinajsti. Pri kadetih sestavljeni lok si je Primož Mekina pristreljal četrto mesto, med dečki goli lok pa je bil Aljaž Kaluža prvi.

Čestitam vsem za odlično streljanje.

2017-04-22 3D Loznica (avtor_ Rusjan)