30.08.2016 – Evropsko prvenstvo Mokrice

posted in: Objave 2016 | 0

Danes 30.08.2016 se je uradno začelo 3D evropsko prvenstvo pri Gradu Mokrice. Od 20 slovenskih reprezentantov so tudi tri članice iz našega kluba. Nika, Vita in Vanda so danes uspešno prestale pregled opreme in odstreljale na uradnem treningu. Reprezentati so imeli možnost fizioterapije za sprostitev mišic in le tega je izkoristila tudi Nika. Na samem evropskem prvenstvu tekmujejo tekmovalci iz 18 držav. Med prostovoljci so tudi člani iz našega kluba. Kot sodnica pa sodeluje tudi Maruša Rusjan. Zvečer je bila tudi uradna otvoritev evropskega prvenstva katera je potekala v srednjeveškem stilu. Samo otvoritev si lahko ogledate na tej povezavi: http://3d-mokrice2016.si/live – Tukaj bodo predvajali tudi finale katere bodo v soboto 3.9.2016. Same otvoritve so se udeležili vsi tekmovalci in predstavniki držav.
V sredo 31.8. se bo začel prvi kvalifikacijski krog. Tekmovalci bodo tekmovali na treh progah in sicer:
rumena proga: dolgi lok in instiktivni lok
rdeča proga: sestavljeni lok
modra proga: goli lok
Tekmovalci bodo začeli z ogrevanjem ob 8.15 ob 9.45 pa se bo začelo samo tekmovanje. Rezultate lahko spremljate tukaj: http://www.ianseo.net/Details.php?toId=1347

Vsem reprezentantom želimo uspešno tekmovanje.