02.07.2016 – WA 70m turnirji

posted in: Objave 2016 | 0

V ljutomeru je bila 02.07. WA 70m, kjer je naše barve zastopala Iva Rusjan in zasedla med mladinkami 3.mesto. V dvobojih člani/mladinci pa se je srečala z Urško Čavič in dvoboj izgubila s 0:6 ter osvojila 9.mesto.

Isti dan je potekal turnir WA 70m v Dugem Selu pri Zagrebu za srednjeevropski pokal. Tudi na tem turnirju smo imeli zastopnike našega kluba. Naša kadeta in kadetinja so v rednem delu zasedli 4.mesto Nala Jurca, 5.mesto Matic Jager in 8.mesto Aljaž Kaluža. V nadaljevanju tekmovanja je najprej iz dvobojel izpadel Aljaž Kaluža in osvojil končno 8.mesto. Matic Jager je najprej premagal Madžara Z.Matyasa 6:2, v polfnalu izgubil proti Slovencu Ž.Lukšiču 3:7 in v malem finalu pa ga je premagal Madžar M.Bencsiku in zasedel končno 4.mesto. Nala jurca je v polfinalu izgubila dvoboj proti Italijanki D.Benincasa 2:6, v malem finalu pa premagala Madžarko P.Redoczi z 6:5 in zasedla 3.mesto.