19.11.2016 SLO dvoranski pokal – Ajdovščina

posted in: Objave 2016 | 0

V Ajdovščini je v Športni dvorani Police v soboto, 19.11.2015., potekala druga tekma, ki šteje za dvoranski pokal Lokostrelske zveze Slovenije za leto 2016 / 17. Postojnčani smo imeli najštevilčnejšo zasedbo, kar 26 jih je nastopilo, osvojili smo kup medalj in še povišali vodstvo v skupnem seštevku pokala.V kategoriji člani ukrivljeni lok je Rok Bizjak osvojil prvo mesto, Škrbec Janez pa je bil tretji. Prav tako je bila Vanda Natlačen med članicami dolgi lok prva, v isti kategoriji je bila Vita Kontić druga. Med članicami goli lok je bila Perko Mirjana druga, Sonja Kocjančič tretja in Smrdu Nika šesta. Med člani goli lok je bil Konrad Jurca deseti, Miran Kaluža pa enajsti. V članski konkurenci v dolgem loku je slavil Matej Grad, Igor Gajić je bil sedmi in Andrej Natlačen dvanajsti. Med veterankami goli lok je bila prva Jelka Kaluža in med veterankami dolgi lok prav tako prva Irena Šantelj, med veterani goli lok je bil Vlado Šivec drugi, med veterani ukrivljeni lok pa je bil Stane Natlačen tudi drugi. Prav tako druga je bila Iva Rusjan med mladinkami ukrivljeni lok, med mladinci UL je bil Nik Bizjak drugi in med kadetinjami UL je prav tako drugo mesto osvojila Nala Jurca. Odlično je svoj debi v dvorani med kadeti ukrivljenega loka opravil Matic Jager, saj je osvojil prvo mesto, prav tako je bil med dečki ukrivljeni lok prvi Aljaž Kaluža, Savić Dejan pa peti. Med dečki sestavljeni lok je bil Mekina Primož drugi. V kategoriji mlajših deklic ukrivljeni lok je bila Tinkara Kogej Kardinar prva, Perko Ajda pa šesta. Med mlajšimi dečki goli lok pa je drugo mesto osvojil Vitan Golubović Blaško.
Naslednja tekma za Dvoranski pokal Slovenije pa bo za MINS – ovce najbrž najpomembnejša, saj se bo odvijala v Postojni.
3. decembra bo v dvorani Šolskega centra Postojna potekal tradicionalni, že šestnajsti po vrsti, Memorial Mateja Šabca, na katerem MINS –ovci pričakujejo okoli 250 tekmovalcev iz Slovenije in tujine.

2016-11-19 SLO Dvoranski pokal Ajdovscina (avtor_ Grad-Jurca)