01.09.2016 – 3D Evropsko prvenstvo 2. kvalifikacijski krog

posted in: Objave 2016 | 0

Danes je potekal na EP 2. kvalifikacijski krog in zopet so se naša dekleta odlično odrezala. Nika Smrdu si je danes pristreljala 16. mesto in je tako v skupnem seštevku pristala na 12. mestu kar pomeni da gre naprej v eliminacije. Vanda Natlačen si je pristreljala 13.mesto in je tako v skupnem seštevku pristala na 11. mestu kar pomeni, da gre tudi naprej v eliminacije. Vita Kontić si je pristreljala 19. mesto in se je tako v skupnem seštevku uvrstila na 21. mesto kar pomeni, da je žal končala s tekmovanjem. Čestitamo ji za uspešno zastopanje Slovenije na EP. V ekipni ženski konkurenci imamo tudi tekmovalko in sicer Vando Natlačen katera skupaj z Tino Gutman in Dragico Tofaj Gutman zaseda 6. mesto kar pomeni, da se bodo borile v eliminacijah in sicer najprej z ekipo Švedske. Od slovenskih reprezentantov so se v eliminacije uvrstili še: Slavko Turšič, Dragica Tofaj Gutman, Dolores Čekada, Tina Gutman, Nolimal Renata, Marjan Kocman, in Pavačič Mojca.

Čestitamo vsem za odličen uspeh in jim želimo vso srečo na jutrišnjih eliminacijah, katere se bodo začele ob 9. uri.